Vydláždi terasu se slevou 25 %

Děti už sice odešli do škol, v zahradě ale stále doznívá léto. Teplé a slunečné dny lákají k odpočinku na terase. Proč tento čas nevyužít k jejímu zkrášlení? Využijte skvělou slevu 25 % na terasové dlažby BEST. A na nově položené terase si ještě užijete krásy babího léta a přicházejícího podzimu.

Sleva se vztahuje na skladové zásoby vybraných terasových dlažeb a platí do vyprodání zásob. Akci můžete využít jak při nákupu na e-shopu, tak v podnikových prodejnách BEST. Uvedená sleva platí také pro velkoobchodní zákazníky. Při nákupu přes e-shop vám bude sleva vyčíslena při potvrzovacím e-mailu objednávky.

Vybírejte z akčních dlažeb:

Nevybrali jste si z nabídky akčních dlažeb? Podívejte se na celý sortiment dlažeb BEST. Ať už hledáte dlažbu terasovou, skladebnou, zámkovou, zatravňovací či velkoformátovou, u nás si vyberete z tisíce variant dlažeb a dalších prvků pro zahradní architekturu.

V nabídce tak najdete nejširší výběr betonových dlažeb pro vaše zahrady, terasy, chodníky či příjezdové cesty za nejvýhodnější ceny. Vybírat můžete také z celé řady vzorů a povrchů – je jen na vás, jestli dáte přednost tryskanému, vymývanému, reliéfnímu nebo klasickému.

Dlažby společnosti navíc nabízí širokou škálu benefitů:

  • Všechny dlažby BEST jsou mrazuvzdorné a vysoce odolné;
  • Na všechny typy dostanete záruku 20 let;
  • Vysoká trvanlivost barev a snadné čištění díky speciální úpravě dlaždic.

Vyberte si tu svou:

Síť podnikových prodejen i bezpečný nákup přes e-shop

Prohlédněte si celý sortiment společnosti BEST v jedné z 8 podnikových prodejen a vzorkoven. Kromě praktických ukázek použití je vám k dispozici také odborný personál, který vám ochotně poradí s výběrem té správné dlažby.

FIREMNÍ WEB
KATALOG 2020